V kuchyni s Hankou

Ahoj, jmenuji se Hanka a vítám Tě ve své kuchyni.
Najdeš zde klasické i moje vlastní recepty, které jsou tvořeny ve zdravém životním stylu 🙂

Nejnovější recepty a zápisky

Zeleninové kari

Někdy je chuť prostě jen na něco zeleninového. V takovém okamžiku sáhnu po tomto jednoduchém receptu. Neobsahuje sice moc bílkovin, ale pokud si je pohlídáte v ostatních jídlech během dne, bude to v pořádku.

Pečená kuřecí křídla

Při posledním nákupu jsem sáhla po kuřecích křídlech a udělala jsem dobře. Díky tomu jsem vyzkoušela tuto marinádu a jsem tomu moc ráda. Opět se jedná o jednoduché jídlo, nenáročné na přípravu a trouba zajistí vše podstatné za nás :)

Jemná omáčka na těstoviny z mletého masa

S domácími těstovinami mi vyvstala nová potřeba a to vymýšlet různé omáčky, které bych k těm těstovinám podávala. V lednici jsem měla mleté maso, ale nechtěla jsem dělat klasickou boloňskou omáčku, tak jsem recept mírně upravila a vznikla mi tahle chuťově jemná omáčka.

Jednoduché sweet pork

Vyzkoušejte jednoduchý recept na sladké a jemně pálivé vepřové a to díky čerstvému zázvoru a sweet chilli omáčce.

Omáčka na těstoviny s rajčaty

Co pořád vařit, to je to, oč tu běží. U mě vítězí jednoduché a rychlé omáčky. A tak jsem tu poslední, kterou jsem vařila, sepsala ve víře, že i vám se může hodit.

Základní recept na domácí těstoviny

Na Instagramu jsem se u příspěvku s těstovinami ptala, zda mate zájem o recept na domácí těstoviny a reakce mě tak namotivovaly, že jsem je zkusila znovu 😊 Takže si prosím poznačte recept na základní těsto.